ENDUSTRIYEL TASARIM DRESUAR Sehpalar ferforje Dnz Ferforge İzmir. Ferforje Ürünler

 

ENDÜSTRİYEL TASARIM DRESUAR

Sehpalar - ENDÜSTRİYEL TASARIM DRESUAR Sehpalar - ENDÜSTRİYEL TASARIM DRESUAR Sehpalar - ENDÜSTRİYEL TASARIM DRESUAR Sehpalar - ENDÜSTRİYEL TASARIM DRESUAR

 

Kategori :  ic mekan  - Sehpalar
Ürün Adı :  ENDÜSTRİYEL TASARIM DRESUAR
Ürün Kodu : SH003
Açıklama : ENDÜSTRİYEL TASARIM DRESUAR Endüstriyel tasarım olan ürünümüz özel olarak hazırlanmış lazer kesim parçalar ve özel cıvatalar ile tasarlanmıştır. 35 cm derinlik , 112 cm genişlikte ve 100 cm yükseklikte olup, üstünde 3 cm kalınlığı nda çam ağacı ile bütünleşmiştir. Evinizin veya işyerinizin dekorasyonuna bütünlük katacaktır. İstenilen renkte statik boya ile boyanarak teslim edilir. Teslim süresi 15 gündür.
Birim Fiyati :

16236 ₺   (Adet)

KDV : 3564 ₺
Kargo Bilgileri :  0 ₺  (Ücretsiz Kargo)
     
Toplam Tutar : 19800 ₺  
     

19800 ₺  HEMEN AL  

 

   WHATSAPP DESTEK AL  

<< Geri Dön

Endüstriye Tasarımlar

Aydınlatma Banyo Aksesuarları Çiçeklikler Masalar Mumluklar Mutfak Grubu Oturma Grubu Sandalyeler Sehpalar Sömine Grubu Yatak Grubu Diger İç Mekan Apartman Kapıları Bahçe Aksesuarları Bahçe Kapısı Balkonlar Güvenlik Kapıları Merdiven Korkuluğu Pencere Korkuluğu Diğer Dış Mekan

38 yıllık tecrübe


İç Mekan Ferforje

 

 


Dış Mekan Ferforje

 

Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünle ilgili anında bilgi alabilir, ölçüye uygun fiyatlandırmayı yapar, havale yada kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Sitemizde gördüğünüz ürünleri olduğu gibi kabul etmek, gördüğünüz şekilde satın almak zorunda değilsiniz. Ürün rengini, ahşap desenini, ölçülerini, dilediğiniz gibi değiştirin.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Dnz Ferforge
  0532 331 99 98 
info@dnzferforge.com


Türk Web Ajans