AYARLANABILIR BAR TABURESI Sandalyeler ferforje Dnz Ferforge İzmir. Ferforje Ürünler

 

AYARLANABİLİR BAR TABURESİ

Sandalyeler - AYARLANABİLİR BAR TABURESİ Sandalyeler - AYARLANABİLİR BAR TABURESİ Sandalyeler - AYARLANABİLİR BAR TABURESİ Sandalyeler - AYARLANABİLİR BAR TABURESİ

 

Kategori :  ic mekan  - Sandalyeler
Ürün Adı :  AYARLANABİLİR BAR TABURESİ
Ürün Kodu : SN001
Açıklama : AYARLANABİLİR BAR TABURESİ Endüstriyel tasarım olan bar taburesi 65cm ile 85 cm arasında ayarlanabilir. 4 tekerlek sayesinde hareket verilmiştir. Lazer kesim parçaların özel imalat cıvatalar ile birleştirilmesi sayesinde zarif bir görünüm elde etmiştir. Arkalık kısmı estetik bir kavis ile oturağa sabitlenmiştir. İstenilen renkte statik boya yapılır. Teslim süresi 15 gündür.
Birim Fiyati :

4284.5 ₺   (Adet)

KDV : 940.5 ₺
Kargo Bilgileri :  0 ₺  (Ücretsiz Kargo)
     
Toplam Tutar : 5225 ₺  
     

5225 ₺  HEMEN AL  

 

   WHATSAPP DESTEK AL  

<< Geri Dön

Endüstriye Tasarımlar

Aydınlatma Banyo Aksesuarları Çiçeklikler Masalar Mumluklar Mutfak Grubu Oturma Grubu Sandalyeler Sehpalar Sömine Grubu Yatak Grubu Diger İç Mekan Apartman Kapıları Bahçe Aksesuarları Bahçe Kapısı Balkonlar Güvenlik Kapıları Merdiven Korkuluğu Pencere Korkuluğu Diğer Dış Mekan

38 yıllık tecrübe


İç Mekan Ferforje

 

 


Dış Mekan Ferforje

 

Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünle ilgili anında bilgi alabilir, ölçüye uygun fiyatlandırmayı yapar, havale yada kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Sitemizde gördüğünüz ürünleri olduğu gibi kabul etmek, gördüğünüz şekilde satın almak zorunda değilsiniz. Ürün rengini, ahşap desenini, ölçülerini, dilediğiniz gibi değiştirin.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Dnz Ferforge
  0532 331 99 98 
info@dnzferforge.com


Türk Web Ajans