MOZAIK TOPLANTI MASASI Masalar ferforje Dnz Ferforge İzmir. Ferforje Ürünler

 

MOZAİK TOPLANTI MASASI

Masalar - MOZAİK TOPLANTI MASASI Masalar - MOZAİK TOPLANTI MASASI Masalar - MOZAİK TOPLANTI MASASI Masalar - MOZAİK TOPLANTI MASASI

 

Kategori :  ic mekan  - Masalar
Ürün Adı :  MOZAİK TOPLANTI MASASI
Ürün Kodu : ET002
Açıklama : MOZAİK TOPLANTI MASASI Zamansız klasik masamızda zekice eğlenceli bir bükülme, yapısal sertliği korurken, ağırlığı azaltmak için mozaik tasarımını kullanarak sanat ve teknolojiyi dengelemeye başladık. Tasarım sürecinde ortaya çıkan desenler, modern bir dijital estetiğin genç bir şekilde yeniden canlandığını ifade eder. Mozaik masa tasarımı, geleceğin iyimserliği ile geçmişe bir övgüdür. Standart Ölçüler: 210 cm uzunluk x 100 cm genişlik x 76 cm yükseklik Tabla 3 cm kalınlığında panel çam ağacındandır. İstediğiniz ebatta üretim yapılıp istediğiniz renkte imal edilebilir. Masa ayak aralığı istediğimiz ölçüde değiştirilerk boyutlarda değişiklik yapabiliriz. Yuvarlak tablalı ve ayaklı tabanı da mevcuttur Mevcut en iyi seçenekler: Pahlı Kenarlı Cam, Çam / Ceviz / Siyah Lake Kül Sert ağaçların bükülmesini önlemek için DNZ ferforge tarafından üretilen tüm ahşap üstlerin altında destek çerçevesi vardır. unutmayın.
Birim Fiyati :

40590 ₺   (Adet)

KDV : 8910 ₺
Kargo Bilgileri :  0 ₺  (Ücretsiz Kargo)
     
Toplam Tutar : 49500 ₺  
     

49500 ₺  HEMEN AL  

 

   WHATSAPP DESTEK AL  

<< Geri Dön

Endüstriye Tasarımlar

Aydınlatma Banyo Aksesuarları Çiçeklikler Masalar Mumluklar Mutfak Grubu Oturma Grubu Sandalyeler Sehpalar Sömine Grubu Yatak Grubu Diger İç Mekan Apartman Kapıları Bahçe Aksesuarları Bahçe Kapısı Balkonlar Güvenlik Kapıları Merdiven Korkuluğu Pencere Korkuluğu Diğer Dış Mekan

38 yıllık tecrübe


İç Mekan Ferforje

 

 


Dış Mekan Ferforje

 

Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünle ilgili anında bilgi alabilir, ölçüye uygun fiyatlandırmayı yapar, havale yada kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Sitemizde gördüğünüz ürünleri olduğu gibi kabul etmek, gördüğünüz şekilde satın almak zorunda değilsiniz. Ürün rengini, ahşap desenini, ölçülerini, dilediğiniz gibi değiştirin.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Dnz Ferforge
  0532 331 99 98 
info@dnzferforge.com


Türk Web Ajans