KRANK TOPLANTI MASASI Masalar ferforje Dnz Ferforge İzmir. Ferforje Ürünler

 

KRANK TOPLANTI MASASI

Masalar - KRANK TOPLANTI MASASI Masalar - KRANK TOPLANTI MASASI Masalar - KRANK TOPLANTI MASASI Masalar - KRANK TOPLANTI MASASI Masalar - KRANK TOPLANTI MASASI

 

Kategori :  ic mekan  - Masalar
Ürün Adı :  KRANK TOPLANTI MASASI
Ürün Kodu : ET001
Açıklama : Krank masamız, üst yüksekliği (76 cm ila 100 cm) destekleyen ve ayarlayan iki büyük 2 ton nominal vida mekanizmasının yanı sıra iki adet 25 cm dökme demir krank koluna sahiptir. Üst kısmı kaldırmak veya indirmek için krank kolundan birini çevirin. Taban 200'den fazla perçin ve cıvata içerir ve ekstra ağır hizmet tipi çelikten imal edilmiştir. Sizi ve misafirlerinizi uçuracak eşsiz bir endüstriyel toplantı masası arıyorsanız, belki de bu sizin için. Yukarıdan aşağıya özenle yaşlanıyor. 100 yıldan fazla dayanacak şekilde üretilmiştir. Bu taban, 100 cm ila 210 cm uzunluğunda 250 kg'lık bir üst kısmı destekleyecektir. Tabla 3 cm kalınlığında panel çam ağacındandır. İstediğiniz ebatta üretim yapılıp istediğiniz renkte imal edilebilir. Sert ağaçların bükülmesini önlemek için DNZ ferforge tarafından üretilen tüm ahşap üstlerin altında destek çerçevesi vardır. unutmayın. 76 cm ila 100 cm ayarlanabilir yükseklik, bunu sabit bir yükseklikte de yapabiliriz Mevcut yüzeyler: Doğal Çelik, Yaşlı Kırmızı, Yaşlı Turuncu veya Statik boya istediğiniz renkte yapılır Özel boyutlar / seçenekler için bizimle iletişime geçin (% 30 artış uygulanır)
Birim Fiyati :

108240 ₺   (Adet)

KDV : 23760 ₺
Kargo Bilgileri :  0 ₺  (Ücretsiz Kargo)
     
Toplam Tutar : 132000 ₺  
     

132000 ₺  HEMEN AL  

 

   WHATSAPP DESTEK AL  

<< Geri Dön

Endüstriye Tasarımlar

Aydınlatma Banyo Aksesuarları Çiçeklikler Masalar Mumluklar Mutfak Grubu Oturma Grubu Sandalyeler Sehpalar Sömine Grubu Yatak Grubu Diger İç Mekan Apartman Kapıları Bahçe Aksesuarları Bahçe Kapısı Balkonlar Güvenlik Kapıları Merdiven Korkuluğu Pencere Korkuluğu Diğer Dış Mekan

38 yıllık tecrübe


İç Mekan Ferforje

 

 


Dış Mekan Ferforje

 

Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünle ilgili anında bilgi alabilir, ölçüye uygun fiyatlandırmayı yapar, havale yada kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Sitemizde gördüğünüz ürünleri olduğu gibi kabul etmek, gördüğünüz şekilde satın almak zorunda değilsiniz. Ürün rengini, ahşap desenini, ölçülerini, dilediğiniz gibi değiştirin.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Dnz Ferforge
  0532 331 99 98 
info@dnzferforge.com


Türk Web Ajans