SAN FRANCISCO KOPRUSU TOPLANTI MASASI Masalar ferforje Dnz Ferforge İzmir. Ferforje Ürünler

 

SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ TOPLANTI MASASI

Masalar - SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ  TOPLANTI MASASI Masalar - SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ  TOPLANTI MASASI Masalar - SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ  TOPLANTI MASASI Masalar - SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ  TOPLANTI MASASI Masalar - SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ  TOPLANTI MASASI

 

Kategori :  ic mekan  - Masalar
Ürün Adı :  SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ TOPLANTI MASASI
Ürün Kodu : ET004
Açıklama : SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ TOPLANTI MASASI San Francisco köprüsünün bağlantılarından ilham alınarak tasarlanan masa tamamıyla cıvatalarla bağlanmıştır. Köprü ile uygun olarak kırmızı renkte boyanmıştır. Zarif bir tasarım olarak görenleri hayran bırakmaktadır. 5 mm kalınlığında lazer kesim saçtan imal edilmiş olup özel olarak tasarlanan cıvata ve somun kullanılmıştır. Normal ölçü: 210cmx100 cm ebadında olup 3 cm kalınlığında çam ağacı kullanılmıştır. Tüm DNZ Ferforge ürünlerinde masanın altında, ağacın çalışmasını engellemek için destek tablası bulunmaktadır. İsteğe göre masanın üst tablasında 2 cm kalınlığında granit veya mermerde kullanılabilir. İstenilen ölçülerde ve renkte imalat yapılır. Teslim süresi 15 gündür.
Birim Fiyati :

18040 ₺   (Adet)

KDV : 3960 ₺
Kargo Bilgileri :  0 ₺  (Ücretsiz Kargo)
     
Toplam Tutar : 22000 ₺  
     

22000 ₺  HEMEN AL  

 

   WHATSAPP DESTEK AL  

<< Geri Dön

Endüstriye Tasarımlar

Aydınlatma Banyo Aksesuarları Çiçeklikler Masalar Mumluklar Mutfak Grubu Oturma Grubu Sandalyeler Sehpalar Sömine Grubu Yatak Grubu Diger İç Mekan Apartman Kapıları Bahçe Aksesuarları Bahçe Kapısı Balkonlar Güvenlik Kapıları Merdiven Korkuluğu Pencere Korkuluğu Diğer Dış Mekan

38 yıllık tecrübe


İç Mekan Ferforje

 

 


Dış Mekan Ferforje

 

Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünle ilgili anında bilgi alabilir, ölçüye uygun fiyatlandırmayı yapar, havale yada kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Sitemizde gördüğünüz ürünleri olduğu gibi kabul etmek, gördüğünüz şekilde satın almak zorunda değilsiniz. Ürün rengini, ahşap desenini, ölçülerini, dilediğiniz gibi değiştirin.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Dnz Ferforge
  0532 331 99 98 
info@dnzferforge.com


Türk Web Ajans