PAPAGANLI CAM YEMEK MASASI Masalar ferforje Dnz Ferforge İzmir. Ferforje Ürünler

 

PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI

Masalar - PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI Masalar - PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI Masalar - PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI Masalar - PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI Masalar - PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI

 

Kategori :  ic mekan  - Masalar
Ürün Adı :  PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI
Ürün Kodu : ET008
Açıklama : PAPAĞANLI CAM YEMEK MASASI Su da yetişen Bonsai Ağacının üstüne yerleştirilmiş bir papağandan esinlenilmiştir. Sadece bir tane üretim yapılmış olup hiçbiryerde bulamayacağınız tek numunedir. Demirin ateş ile buluşması sonucu tamamı dolu demirden olup, ustalık ve titizlik ile elde yapılmıştır. Görüntüyü tamamlamak için gövdenin altına vernikli taşlar döşenmiştir. Masanın üstü 18 mm kalınlığında lamine cam olup 100cmx210cm ebadında ovaldir.
Birim Fiyati :

72160 ₺   (Adet)

KDV : 15840 ₺
Kargo Bilgileri :  0 ₺  (Ücretsiz Kargo)
     
Toplam Tutar : 88000 ₺  
     

88000 ₺  HEMEN AL  

 

   WHATSAPP DESTEK AL  

<< Geri Dön

Endüstriye Tasarımlar

Aydınlatma Banyo Aksesuarları Çiçeklikler Masalar Mumluklar Mutfak Grubu Oturma Grubu Sandalyeler Sehpalar Sömine Grubu Yatak Grubu Diger İç Mekan Apartman Kapıları Bahçe Aksesuarları Bahçe Kapısı Balkonlar Güvenlik Kapıları Merdiven Korkuluğu Pencere Korkuluğu Diğer Dış Mekan

38 yıllık tecrübe


İç Mekan Ferforje

 

 


Dış Mekan Ferforje

 

Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünle ilgili anında bilgi alabilir, ölçüye uygun fiyatlandırmayı yapar, havale yada kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Sitemizde gördüğünüz ürünleri olduğu gibi kabul etmek, gördüğünüz şekilde satın almak zorunda değilsiniz. Ürün rengini, ahşap desenini, ölçülerini, dilediğiniz gibi değiştirin.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Dnz Ferforge
  0532 331 99 98 
info@dnzferforge.com


Türk Web Ajans